ART / Lithographs / Giclée 14198002
nr 1419 8002
Gudrun Kellerman
(f. 1943), Sverige
Gudrun Kellerman (b. 1943), Sweden. "Familjen". Signed, numbered 25/100. Image dimensions: 28x38cm, unframed,
Gicléetryck, "Familjen". Signerad, numrerad 25/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Gudrun Kellerman, Swedish painter, born 1943.
SEK 100
Monday September 20 2021
at 20:15:22
17/9 12:24:35